Середнє арифметичне десяти чисел дорівнює 10, а середнє арифметичне деяких чотирьох із них дорівнює

4. Чому дорівнює середнє арифметичне шести інших із цих чисел?​

Ответы на вопрос

Отвечает Османов Али.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(x1+x2+x3+x4+x5+x6+x6+x7+x8+x9+x10)/10=10 -А

x1+x2+x4+x7\4=4 -Б

x3+x5+x6+x8+x9+x10\6=? -С

А= 10*10=100 (середнє число =10, чисел 10)

Б= 4*4=16

С= x6+x6+x7+x8+x9+x10-16/6=?

С= 6 = (100 - 16) / 6 = 84 / 6 = 14.