Розв'яжіть рівняння: (8y-3y+15y):14=560


Ответы на вопрос

Отвечает Калихан Алихан.

Ответ:

Пошаговое объяснение: Для розв'язання даного рівняння спочатку об'єднаємо коефіцієнти у чисельнику:

(8y - 3y + 15y) / 14 = 560

Тепер виконуємо арифметичні операції у чисельнику:

(20y) / 14 = 560

Тепер ділимо чисельник на 14:

(20y) / 14 = 560

Спростимо вираз:

(10y / 7) = 560

Щоб позбавитися розподілу на 10/7, помножимо обидві сторони на зворотне значення цього дробу, тобто на 7/10:

y = 560* (7/10)

y = 392

Відповідь: y = 392.

Отвечает Куликова Дарья.
Хз тіп хахахахаххаахахахахах