1. Обчисли зручним способом. a) 25 . 28 + 25 . 22; B) 78 . 12 – 68 . 12; … 6) 118 76+118-34; r)

45-36-45-22-45-14. Будь ласка Даю 40 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Мищак Іваночка.

Ответ:

а)50.5. б)10 6) 202.76 r) -117

Пошаговое объяснение:

Можна обчислити в стопчик. Обчислюється так само як і звичайні числа. Якщо одна цифра більша за іншу, то треба до цифри в якої менше цифр додати стільки нулів скільки цифр потрібно, щоб зрівняти числа по кількості нулів.

Наприклад: 115.28+11.5=115.28+11.50=126.78