4. В результаті передсвяткової акції ЦІНУ товару знижували двічі на 15%. Знайдіть початкову ціну,

якщо його нова ціна становить 72,25 грн.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сечко Алина.

Ответ:

100 грн

Пошаговое объяснение:

15% = 15 : 100 = 0,15

Первоначальная цена — х грн

Цену снизили в 1 раз на 15% = х - 0,15х = 0,85х грн

Цену снизили во 2 раз на 15% = 0,85х - 0,15 * 0,85х = 0,85х - 0,1275х = 0,7225х

0,7225х = 72,25

х = 72,25 : 0,7225

х = 100

Первоначальная цена — (х) = 100 грн