Обчисли значення виразу й дізнаєшся довжину (у метрах) найдовшого вуличного екскалатора у Гонконгу.

7,67 : 0,65 -(0,394 + 0, 7688 ) : 0,57 + 790, 24 Срочно!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертный Рустам.

Ответ:

7,67:0,65-(0,394+0,7688):0,57+790,24=
11,8-1,1628:0,57+790,24=
11,8-2,04+790,24=800 метров

Пошаговое объяснение: