1). обчисли довжину якщо відомо що кут, що відповідає дузі становить 60 °, а повна довжина кола

дорівнює 60 см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Юнусова Гульсум.

Відповідь:

Для обчислення довжини дуги, використовується формула:

довжина дуги = (кут / 360) * повна довжина кола

Підставляючи дані з умови задачі:

кут = 60°

повна довжина кола = 60 см

довжина дуги = (60 / 360) * 60

довжина дуги = (1/6) * 60

дорівнює = 10 см

Отже, довжина дуги становить 10 см.