Сплав міді та цинку загальною масою 2 кг містить 75 % міді. Скількицинку треба додати до цього

сплаву, щоб одержати новий сплав, щомістить 60 % міді?

Ответы на вопрос

Отвечает Пупыкин Данил.
2*75/100=2*0,75=1,5кг меди в первичном сплаве
1,5/60*100=1,5/6*10=0,5/2*10=0,5*5=2,5кг-вес нового сплава
2,5-2=0,5кг- надо добавить цинка