майстер виготовив n деталей, що складає 30% усього замовлення. з якою продуктивністю він повинен

працювати, щоб виконати решту замовлення за 4 години ?

Ответы на вопрос

Отвечает Шайдуллина Аделина.
Я не дуже впевнена, але по-моєму треба так:
n деталей - 30%
? деталей - 70%
n*70:30=n*7:3 - це кількість деталей, які ще потрібно виготовити, за 4год, а якщо продуктивність це кількість деталей виготовлених за 1год, то ще треба поділити на 4. Отже:
n*7:3:4=(7/12)n  (деталей за годину)
це треба записати дробом: сім дванадцятих n (ен)