За зміну майстер виготовив у 3рази більше деталец ніж учень Скільки деталей на зміну виготовив

учень якщо ця кількість на 18 менша ніж кількість деталей що виготовив майстер у 3 у тричі більше деталей ніж учень Скільки деталей

Ответы на вопрос

Отвечает Шитикова Анжелика.

Пошаговое объяснение:

Изготавливает мастер за смену = 3х деталей

Изготавливает ученик за смену = х деталей

3х - х = 18

2х = 18

х = 18 : 2

х = 9

Изготавливает мастер за смену = (3х) = 3 * 9 = 27 деталей

Изготавливает ученик за смену = (х) = 9 деталей

Отвечает Рарич Ігор.

Відповідь:

Учень Х деталей

Майстер 3 Х деталей

Х +3 Х = 60

4 х =60

х = 15 - учень

15*3 = 45 - майст