Довжина прямокутника дорівнює 11 см, а його довжина —у 2 рази більше за ширину. Чому дорівнює

периметр такого прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Чижик Марічка.
11/2=5,5 см - ширина
Р=2(11+5,5)=33 см -периметр
Отвечает Пенков Игорь.
11:2=5,5 см ширина
периметр= 2(11+5,5)=33см