Обчисли площу круга радіус якого дорівнює 3см, 14см,1м.


Ответы на вопрос

Отвечает Гагарина Инна.
S=пR^2
1) 3,14*3^2=28.26 см2
2) 3,14*14^2=615,44 см2
3) 3,14*1^2=3,14 м2