Знайдіть число а, якщо середнє ариіметичне чисел 4.6; 7,2; і а дорівнює 5,2.


Ответы на вопрос

Отвечает Динисламов Тимур.
(а+4,6+7,2)/3=5,2
а+11,8=5,2*3
а+11,8=15,6
а=15,6-11,8
а=3,8