відстань між двома містами 98 км.Одночасно з цих міст назустріч один одному виїхали два

велосипедисти і зустрілись через 3,5 год.Знайти швидкість кожного велосипедиста якщо швидкість першого була на 4 км/год більша,ніж швидкість другого.

Ответы на вопрос

Отвечает Olegovish Timur.
98:3,5=28 км/ч скорость сближения
(28-4):2=12 км/ч скорость второго велосипедиста
12+4=16 км/ч скорость первого велосипедиста
Или:
х-скорость 2го велосипедиста
х+4 - скорость 1го велосипедиста
(х+х+4)*3,5=98
2х+4=98:3,5
2х=28-4
2х=24
х=24:2
х=12 км/ч скорость второго велосипедиста
х+4=12+4
х+4=16 км/ч скорость первого велосипедиста