На скільки добуток чисел 0,14 і 0,2 менший від частки чисел 5,5 і 4,4


Ответы на вопрос

Отвечает Резакова Лера.
0,14*0,2=0,028
5,5/4,4=1,25
1,25-0,028=1,222 менше