Ділянка прямокутної форми має площу 832 м`. Довжина ділянки дорівнює 32 м. Знайди ширину ділянки.


Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Поля.
32*2=64- дві довжини
832-64=788 дві ширини
788/2=394