Дві ділянки прямокутної форми мають однакову площу. Відомо, що довжина першої ділянки

становить 4114 м, а ширина — 2 м.  Обчисли ширину другої ділянки, якщо її довжина дорівнює 374 м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилюк Арсен.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа першої ділянки дорівнює:

S = a * b = 4114 * 2 = 8228 м²

так як  ділянки мають однакову площу, то знайдемо ширину другої ділянки

8228 : 374 = 22 м