Туристи за три дні пройшли 49 км. Першого дня вони пройшли 2/7 всього маршруту, а другого 80%

решти. Скільки км пройшли туристи третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Настя.
1. 49:7=7(км)-це 1/7
2. 7×2=14(км)-це 2/7 и пройшли у 1 день
49-14=35(км)- зосталось
3. 49-14=35(км)-це решти
4. 100% - 35
80% - х
100х = 35×80
100х = 2800
х =2800:100
х=28
5. 35-28=7(км)- пройшли у 2 день
6. 35-7=28(км)- пройшли у 3 день

Отвечает Конев Артём.
49:7=3(км) 1 часть
3*2=6(км) 1 день
49-6=42(км) оставшийся путь
42*80/100=33,6(км)
49-6-33,6=8,4(км) в последний днь