3.) Розв'яжи задачу двома способами. Туристи були в дорозі три дні. Першого дня вони пройшли 5/8

усього шляху, другого 1/8 а третього дня решту. Який шлях пройшли туристи за три дні, якщо третього дня вони пройшли 6 км 200 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкаренко Тёма.

Ответ:

24,8 км или 24км 800м

Пошаговое объяснение:

1 способ:

6км 200м = 6,2 км

Весь путь = 1

1) 5/8 + 1/8 = 6/8 = 3/4 (часть) - всего пути прошли туристы за два дня

2) 1 - 3/4 = 4/4 - 3/4 = 1/4 (часть) - всего пути прошли туристы за третий день

3) 6,2 : 1/4 = 6,2 : 0,25 = 24,8 (км) - прошли туристы за три дня

2 способ:

Весь путь = х км

1 день = 5/8х км

2 день = 1/8х км

3 день = 6,2 км

5/8х + 1/8х + 6,2 = х

6/8х + 6,2 = х

6/8х - х = -6,2

6/8х - 8/8х = -6,2

-2/8х = -6,2

х = -6,2 : (-2/8)

х = -6,2 : (-0,25)

х = 24,8

Весь путь = (х) = 24,8 км