Туристи за три дні пройшли 49 км. Першого дня вони пройшли 7/2 всього маршруту, а другого — 80 %

решти. Скільки кілометрів пройшли туристи третього дня? Зарание спасибо!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Муждабаева Эльзара.

1)49:7*2=14(км)-пройшли за 1 день

2)49-14=35(км)-пройшли за 2 та 3 день

3)35:100%*80%=28(км)-пройшли за 2 день

4)35-28=7(км)-пройшли за 3 день

Відповідь:третього дня туристи пройшли 7км.