Туристи за три дні пройшли 49 км. Першого дня вони пройшли всього 2 / 7маршруту, а другого – 80 %

решти. Скільки кілометрів туристи пройшли третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Андрей.
80% = 80/100 = 0,8
---------------------------------
1) 2/7 * 49 = 49 : 7 * 2 = 14 (км) - прошли в первый день;
2) 49 - 14 = 35 (км) - оставшийся путь;
3) 35 * 0,8 = 28 (км) - прошли во второй день;
4) 49 - (14 + 28) = 49 - 42 = 7 (км) - прошли в третий день.
Вiдповiдь: 7 км пройшли туристи третього дня.