Туристи за три дні пройшли 48 км. Скільки кілометрів пройшли туристи третього дня, якщо першого дня

вони пройшли 37,5% усього маршруту, а другого 80% решти? Пожалуйста поможіть сьогодні треба здати

Ответы на вопрос

Отвечает Чернышова Ксения.

Відповідь:

6 км пройшли туристи третього дня

Покрокове пояснення:

1.48 *37,5/100=18 (км) - пройшли за 1 день

2, 48-18= 30( км)- решта, що залишилось пройти

3. 30*80/100= 24 км- пройшли за 2день

4. 48-( 18+24) = 6км - пройшли третього дня