За три дні туристи пройшли 48км.Скільки кілометрів туристи пройшли третього дня,якщо першого дня

пройшли -3_8 усього маршруту , а другого-70% решти??

Ответы на вопрос

Отвечает Адамовский Никита.

Ответ:

9км

Пошаговое объяснение:

1 день: 48*3/8= 18 км

2 день: 30*70/100 = 21 км

3 день: 48-18-21 = 9 км