Двоє винахідників отримали премію в розмірі 3600 грн.Сума,отримана другим робітником на 40%більше

того,що отримав перший.Скільки отримав кожний.

Ответы на вопрос

Отвечает Абайдуллаев Адилет.

1) (100-40)/2=30% премии получил 1 работник

2) 100-30=70% премии получил 2 работник

3) 3600 грн. - 100%

х грн. - 30%

х=3600*30/100=1080 грн. - получил 1 работник

4) 3600 грн. - 100%

х грн. - 70%

х=3600*70/100=2520 грн. - получил 2 работник