Осьовий переріз циліндра є квадрат, площа якого 81 см^2. Знайти об'єм циліндра


Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Артем.
Сторона квадрата a
a²=81
a=√81=9
h=a=9
2r=a
r=a/2=9/2
V=πr²h=π(9/2)²*9=(729/2)π=364,5π