Осьовий переріз циліндра квадрат площа якого 8 см квадрат знайдіть площу основи циліндра


Ответы на вопрос

Отвечает Корнеев Дима.

Ответ:

2*8*4 П=65 см ^2

Пошаговое объяснение:

Площа бічної поверхні=2 ПЯН

так як в осьовий переріз квадрат то Н=8 см а Я=8/2=4 см тоді підставимо всі значення в формулу

площа біч. пов. = 2*8*4 П=64 П см ^2