Андрійко з дідусем садили кортоплю 15 рядків по 10 кортоплин вони отримали хороший урожай з кожной

кортоплини виросло 10 нових скільки кортоплин зібрали Андрійко та дідусь

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Иван.

1) 15*10 = 150(к) всього посадили картоплин.

2) 150 * 10 = 1500 (к) зібрали Андрійко і дідусь.

Відповідь: 1500 картоплин зібрали Андрійко і дідусь.

ІІ спосіб (одним виразом)

150*10*10 = 1500 (к)

Отвечает Александрова Александра.

15×10=150
150×10=1500