ДРУГА 6. Дідусь зауважив, що дощ ішов 45 хв. З них: 14 хв — поки дідусь одягався, кіль- ка хвилин

поки він добігав до автобуса, і ще 29 ХВ Поки дідусь їхав. Скільки часу ішов дощ, поки дідусь добігав до авто- буса?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 14 + 29 = 43 (хв.) – хвилин одягався і їхав

2) 45 – 43 = 2 (хв.)

Відповідь: поки дідусь добігав до автобуса, дощ ішов 2 хвилини