на трьох полицях 162 книжки. на третій полиці 66 книжок , а на першій у 3 рази більше , ніж на

другій. скільки книжок на кожній полиці

Ответы на вопрос

Отвечает Устинова Карина.

на 3 разом 162 книжки

на третій - 66 книжок

на першій у три рази більше ніж на другій

1 + 2 полицях = 162 - 66 =96 книжок на 1 і на 2 полиці разом

нехай 2 полиця це ікс = Х, тоді 1 полиця 3Х

Знайти 1 і 2 полиці

Маємо рівняння

Х+3Х=96кн

4Х=96

Х=96/4

Х=24 книги

2 полиця = Х =24 книги

на 1 полиці 3Х= 24*3= 72 книги на 1 полиці

Відповідь :на 1 - 72 кн , на 2 - 24 кн ,на 3 - 66 кн.