Один автомат для розливу соку наповнює 180 пляшок за 12 хвилин а інший 221 пляшку за 13 хвилин. За

скільки хвилин спільної роботи автоматів буде наповнено 224 пляшки?

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Дима.
За одну хвилину перший автомат наповнює 180/12= 15 пляшок, другий- 221/13 = 17 пляшок.
За одну хвилину два автомата разом наповнюють: 15 + 17 = 32 пляшки.
На наповнення 224 пляшок їм знадобиться: 224/32 = 7 хвилин.