Один автомат для розливу соку наповнює 180 пляшок за 12 хв,а інший-221 пляшку за 13 хв.За скільки

хв спільної роботи автоматів буде наповнено соком 224 пляшки?

Ответы на вопрос

Отвечает Каганцев Миша.

1 автомат за минуту 180/12=15бут

2 автомат за минуту 221/13=17 бут

оба за одн минуту наполняют 15+17бут=32 бут

значит 224 бут они наполнят за 224/32=7мин