У перший магазин завезли 125 пляшок мінеральної води «Миргородська» і 132 пляшки «Моршинської». У

другиймагазин 245 пляшок «Миргородської» та 115 пляшок«Моршинської». На скільки більше пляшок мінеральноїводи завезли в другий магазин, ніж у перший?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бикбулатова Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

125 + 132= 257 пляшок води завезли у перший магазин

245 + 115= 360 пляшок води завезли у другий магазин

360 - 257=103  пляшки на стільки більше пляшок мінеральної

води завезли в другий магазин, ніж у перший