Пжж прошу помогите 3 клас У перший магазин завезли 125 пляшок мінеральної води «Миргородська» і

132 пляшки «Моршинської». У другиймагазин 245 пляшок «Миргородської» та 115 пляшок«Моршинської». На скільки більше пляшок мінеральноїводи завезли в другий магазин, ніж у перший?​​

Ответы на вопрос

Отвечает Арзамасов Григорий.

Ответ:

На 103 пляшки  більше мінеральної

води завезли в другий магазин, ніж у перший

Пошаговое объяснение:

125+132= 257( п)-заавезли у 1 магазин

245+115=360( п)- завезли у 2 магазин

360-257= 103(п)

Отвечает Семёнова Настя.

Ответ:

на 103 бляшанки больше минеральной води завезли в другий ниж у перший

Пошаговое объяснение:

125+132=257(п) завезли в перший магазин

245+115= 360(п) завезли у другий магазин

360-257=103