Ківш нового екскаватора вміщує 100 м³ піску. Скільки вагонів може наповнити такий екскаватор , якщо

він зробить 50 підйомів ? Вантажопідйомність вагону 40 m , 1 м³ піску важить 1,5 m

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Юнона.

Ответ:

187,5 вагонів

Пошаговое объяснение:

100*50=5000 м³ (навантажить екскаватор)

5000*1,5=7500 т (маса піску, ща навантажить екскаватор)

7500/40=187,5 вагонів