В одному поїзді у 2 рази більше вагонів, ніж у другому. Коли від першого поїзда відчепили 11

вагонів, а до другого причепили 15 вагонів, то в обох поїздах стало вагонів порівну. Скільки вагонів СТАЛО в кожному поїзді? (у відповідь запишіть ТІЛЬКИ ЧИСЛО)

Ответы на вопрос

Отвечает Голубин Михаил.

Пусть х вагонов было во втором поезде, тогда 2х вагонов - в первом. Уравнение:

2х - 11 = х + 15

2х - х = 15 + 11

х = 26 (ваг.) - было во втором поезде

2х = 2 · 26 = 52 (ваг.) - было в первом поезде

52 - 11 = 26 + 15 = 41 (ваг.) - стало в каждом поезде

Вiдповiдь: 41.