ківш яким крокуючий екскаватор виймає грунт вміщує 25 куб. м. Скільки потрібно буде залізничних

платформ вантажопідйомністю 20 т для вивезення грунту, вийнятого екскаваторос протягом 8 годин, якщо за одну годину він виймає 40 повних ковшів грунту, а 1 куб.м грунту важить 1,5 т?​

Ответы на вопрос

Отвечает Минлигареева Милана.

Ответ:

1) за 8 годин екскаватор вийняв: 40*8=320 ковшів

2) 320 ковшів вміщують 25*320=8000 куб.м

3)Вага всього вийнятого грунту становить 1,5*8000=12000т

4)Скільки потрібно буде залізничних платформ вантажопідйомністю 20 т для вивезення грунту  12000/20=600 (платформ)

Відповідь 600 платформ

Пошаговое объяснение: