7.Розв'яжи задачу На будівельному майданчику працюють екскаватор і робітник. 144 ц грунту

екскаватор може витягти за 9 год, а робітник за 72год роботи. Скільки центнерів грунту витягнуть екскаватор і робітник за 8 годин роботи, якщо працюватимуть разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Батенькова Даша.

Ответ1).144:9=16(ц)—в 1 годину витягнув екскаватор.

2).144:72=2(ц) в годину витягнув робітник.

3).16+2=18(ц)— за 1 годину витягнуть разом.

4).144:18=8(годин)— за стільки витягнуть.

Пошаговое объяснение: