Під час ранкової пробіжки спортсмени-аматори Остап і Потап завжди бігають із постійною швидкістю.

При цьому Остап пробігає коло завдовжки 400м за 80с, а Потап пробігає це саме коло за 100с. На скільки секунд випередить Остап Потапа, якщо вони, стартуючи одночасно, пробіжать стометрівку зі своїми звичними швидкостями?

Ответы на вопрос

Отвечает Рейман Алексей.

80/4=20с

100/4=25с

25-20=5с