Ширина спортивного майданчика прямокутної форми 65м, а довжина - на 30 м більше. 3/5 площі займає

футбольне поле, а решту - майданчик для ігор. Яку площу зацмає майданчик для ігор?

Ответы на вопрос

Отвечает Мухамет Алибек.

Ширина 95 м площа S= 65*95= 6175 см^2; якщо 3/5 площі займає футбольне поле , тоді 2/5 займатиме майданчик для ігор , заідси 6175*2/5=2470 м^2

Відповідь: 2470 м^2.