Довжина спортивного майданчика 125 м а ширина на 35 м менша. 3\5 площі займає футбольне поле а

решту майданчики для ігор. яку площу займають майданчики для ігор.

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврушкина Алина.
40 - 16 = 24 (м) - ширина саду.40 х 24 = 960 (м2) - площа саду.960 : 3 = 320 (м2) - площа зайняли яблуні.960 - 320 = 640 (м2) -  займають інші фруктові дерева.  отримай пункти.Помітьте як "Кращий відповідь"