турист пройшов за три дні 48 км. за перший пройшов 35% всього маршруту. Шлях пройдений за перший

день, становить 80% відстані, пройденої ща другий день. Скільки кілрметпів пройшов турист за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Неглядеева Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)48*35:100=16,8(км) -в 1 день,

2)16,8*100:80=21(км) - во 2 день,

3)48-(16,8+21)=10,2(км)- в 3 день.