Турист пройшов за три дні 56 км.За перший день він пройшов 30% усього маршруту,що становить 80%

відстані пройденої туристом за другий день.Скільки кілометрів пройшов турист за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Артём.
1 день 56*30/100= 16,8 км
2 день 16,8*100/80= 21км
3 день = 56-16,8 -21= 18,2 км