Турист пройшов за три дні 56 км. За перший день він пройшов 30 % усього маршруту, що становить 80 %

відстані, пройденої туристом за другий день. Скільки кілометрів пройшов турист за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Зейлиша Аня.
56/100*30%=16,8 км - прошел за 1 день
16,8/80*100=21 км прошел за 2-й день
56-16,8-21=18,2 км прошел за 3-й день