За три дні туристи пройшли 48 км. За другий день вони пройшли 60 % відстані пройденої за перший

день. За третій день вони пройшли 4/5 відстані пройденої за перший день. Скільки кмтвони пройшли кожного дня? Срооочнооо!

Ответы на вопрос

Отвечает Бузмаков Ваня.

Ответ:

Візьмемо що за 1 день вони пройшли х км, тоді за 2 день - 0,6х км(60% від х), а за 3 - 4/5х, або 0,8х км, у сумі вони пройшли 48 км

Виходить рівняння

1х+0,6х+0,8х=48

2,4х=48

х=48/2,4

х=20 км - у 1 день

0,6х=20*0,6=12 км - у 2 день

0,8х=20*0,8=16 км - у 3 день