площа ділянки 72 а. 2\8 площі засаджено полуницями а 3\8 картоплею .яку площу мають полуниця і

картопля разом

Ответы на вопрос

Отвечает Ишметова Карина.

Ответ: 45 а.

Пошаговое объяснение:

2/8 + 3/8 = 5/8 (площі) - ділянки мають полуниця і картопля разом.

72 : 8 * 5 = 45 (а) - площу мають полуниця і картопля разом.