довжина городньої ділянки прямокутної форми 8м,а її ширина 5 м. 1/10 частину ділянки засаджено

горохом,а решту квасолею . Яку площу ділянки засаджено квасолею​

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)S=8•5=40м² 2)40•1/10=40÷10•1=4м² 3)40-4=36м²