Довжина прямокутника форми 600м , а ширина в 2 рази меньше. Від усієї площі 4/6 засаджено картоплею

, а решту морквою Яку частину засаджено морквою​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

100000(м2)

Пошаговое объяснение:

600:2=300(м)-ширина

S=600×300=180000(м2)

180000×4/6=80000(м2) - засаджено картоплею

180000-80000=100000(м2) - засаджено морквою