Із села в напрямку міста виїхав мотоцикліст зі швидкістю 80км/год. Через 3 год з міста до села

виїхав велосипедист зі швидкість 18 км/год. Скільки годин їхав до зустрічі кожен з них, якщо відстань між містом і селом дорівнює 436 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Харитонова Светлана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(436-3*80)/18=10,(8)ч велосипед

3+10,(8)=13,(8) мотоцикл