1193. Із села в напрямі міста виїхав мотоцикліст зі швидкістю 80 км/год. Через 1,5 год з міста

досела виїхав велосипедист зі швидкістю 16 км/год.Скільки годин їхав до зустрічі кожен з них, якщовідстань між містом і селом дорівнює 216 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Дарья.

Ответ:

1) 80*1,5 = 120 (км) - проїхав мотоцикліст, коли не було велосипедиста;

2) 216-120 = 96 (км) - залишилось, щоб їм зустрітися;

3)96/80 = 1.2 (год) - просто їде мотоцикліст;

5)96/16 = 6 (год) - просто їде велосипедист;

6)6-1,2 = 4,8 (год) - треба для зустрічі.

Відповідь: 4,8 год треба для зустрічі.