Із села в напрямі міста виїхав мотоцикліст зі швидкістю 80 км/год. Через 1.5 год з міста до села

виїхав велосипедист зі швидкістю 16 км/год. Скільки годин їхав до зустрічі кожен з них, якщо відстань між містом і селом дорівнює 216 км? скласти рівняння до задачі Дам 20 баллов!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Харлампьев Николай.

Пошаговое объяснение:

(436-3*80)/18=10,(8)ч велосипед

3+10,(8)=13,(8) мотоцикл