Знайдіть суму коренів рівняння: 5(10-4x)=50 i -3(2-x)=-9


Ответы на вопрос

Отвечает Кречко Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5(10-4x)=50

10-4х=50:5

10-4х=10

-4х=10-10

-4х=0

Х=0

-3(2-x)=-9

2-х=-9:(-3)

2-х=3

Х=2-3

Х=-1

0+(-1)=0-1=-1